O Firmie

Sklep internetowy SiulaGrande.pl dostępny pod adresem internetowym http://siulagrande.pl/ i nie prowadzi sprzedaży detalicznej w siedzibie firmy.

Dane Firmy:

Pełna nazwa firmy: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „OUTDOOR-TECH” Jarosław Skiba

Adres: 42-400 ZAWIERCIE, Ul. Mokra 12

Adres poczty elektronicznej: sklep@siulagrande.pl

Numer telefonu: (032)724-68-39 (opłata standardowa - wg. cennika właściwego operatora)

 

Nr Rachunku Bankowego: ING BANK 63 1050 1591 1000 0090 6686 8143

NIP: 6492204905

REGON: 241131356

Wpis do rejestru działalności gospodarczej nr 13455/2009 z dnia 03.03.2014

wydany przez prezydenta miasta Zawiercie

 

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku. Przez wiele lat gromadziliśmy doświadczenie w zakresie odzieży oudoorowej i sprzętu alpinistycznego w najróżniejszych górach świata, ale równiż na kempingach w całej uuropie. Dziś pragniemy podzielić się z Wami naszą wiedzą i zaoferować wyselekcjonowany, najlepszy sprzęt do sportów górskich i sprzętu outdoorowego. Jeżeli zaczynacie przygodę z górami i nie wiecie na jaki sprzęt postawić, napiszcie do nas a my doradzimy bez względu na to czy pierwszy raz wybieracie się w Alpy czy Beskidy.

Sklep internetowy SiulaGrande.pl prowadzony jest przez profesjonalistów i osoby posiadające bogaty zasób wiedzy na temat turystyki górskiej i alpinizmu. W ofercie posiadamy wysokiej klasy sprzęt górski, a dodatkowo służymy radą i wsparciem merytorycznym. Proponujemy sprzęt turystyczny i górski taki jak buty trekkingowe, odzież i bielizna termoaktywna, namioty, śpiwory, plecaki oraz inne niezbędne elementy wyposażenia każdego turysty, pasjonata podróży czy alpinisty. Oferujemy wyłączanie odzież termo aktywną i wyposażenie znanych i sprawdzonych marek, co jest swoistą gwarancją ich jakości oraz komfortu i bezpieczeństwa.

 

Sprzedajemy tylko najlepszy, sprawdzony sprzęt produkowany przez renomowanych producentów. Sprzęt w góry musi być niezawodny i służyć latami. Taki sprzęt znajdziecie w SiulaGrande.pl ...bo w górach nie ma miejsca na amatorszczyznę.

 

Z końcem roku 2017 zrealizowaliśmy już ponad 6 tyś. zamówień. Dziękujemy za zaufanie!

 

Obsługa Sklepu SiulaGrande.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl