Reklamacje

Dokładamy wszelkich starań aby oferowane produkty były najwyższej jakości i odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Jeżeli masz uwagi do zamówionego towaru, oferujemy swą pomoc!

W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową przed upływem okresu odpowiedzialności sprzedawcy, tj. dwóch lat od wydania towaru, konsument jest zobowiązany zawiadomić sprzedawcę o zaistniałej sytuacji wedle własnego wyboru. (np. telefonicznie, poprzez e-mail), a następnie  dostarczenie formularza reklamacyjnego i reklamowanego towaru na adres:

Firma Handlowo-Usługowa „OUTDOOR-TECH”

42-400 Zawiercie, ul. Mokra 12

(032) 724-68-39 (opłata standardowa - wg. cennika właściwego operatora)

Wraz z formularzem reklamacyjnym, którego wzór dostępny jest do pobrania poniżej:

REKLAMACJA WZÓR

Podany wzór nie jest wymagany. Konsument może złożyć jakiekolwiek inne jednoznaczne zawiadomienie na trwałym nośniku, gdzie wskazane zostaną:

  • imię, nazwisko i adres zgłaszającego reklamację,
  • określenie reklamowanego towaru, w zakresie w jakim jest to właściwe dla danego jego rodzaju (np. nazwa, producent, kolor, rozmiar),
  • dowód zakupu reklamowanego towaru,
  • opis niezgodności towaru i termin w jakim wada została dostrzeżona, a w stosownych przypadkach także okoliczności uzasadniające reklamację,
  • żądanie reklamującego,
  • datę wniesienia reklamacji,

Wszystkie reklamacja zgodnie z obowiązującym prawem rozpatrywane są niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

Wcześniejszy kontakt z obsługą sklepu może przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji, podobnie jak przesłanie wiadomości e-mail np. ze zdjęciem wady produktu itd.

Szczegóły zasad rozpatrywania reklamacji znajdziesz w regulaminie sklepu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl